HOUSE AWARDS

 
BACOT HOUSE AWARDS

Renee Anderson - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Art Competition

 

Joshua Andrews - Service and Leadership - Silver Award - Bacot House Council, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease, 4Cs Award,

 

Amelia Boniface - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Costume Design

 

Cheylarn Butler - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Netball

 

Mackenzie CameronService and Leadership - Silver Award - Hospitality,

Service and Leadership - Bronze Award - Bacot House Council

 

Rileigh Campbell - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Netball

Alia Chapman - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Liam Chapman - Service and Leadership - Bronze Award - Music,

Extra-Curricular Arts - Silver Award - Grease

 

Seo Eun Choi - Service and Leadership - Silver Award - Music

 

Young Eun Choi - Service and Leadership - Silver Award - Music

 

Logan Clarke - 4Cs Award

 

Maia Cracknell - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Costume Design

 

Jarryll Coates-Uini - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Po Fiafia

 

Catelyn Dahlberg - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Costume Design,

Extra-Curricular - Bronze Award - Cultural Council

 

Sandrine De Silva - Service and Leadership - Bronze Award - Bacot House Council, Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council

 

Shenal De Silva - Service and Leadership - Silver Award - Bacot House Council

 

Thi Linh Nhi Do - Extra-Curricular - Gold Award - LEO Club,

Extra-Curricular - Silver Award - Cultural Council

 

Zoe Dixon -  Service and Leadership - Silver Award - Bacot House Council,

Service and Leadership - Bronze Award - Library, 4Cs Award

 

Marina Fenn - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Girls Cricket

Bailey Fountain - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Hockey

 

Eshaan Ghoshal - Service and Leadership - Bronze Award - Music

 

Greer Goldfinch - 4Cs Award

 

Katy Gribble - Service and Leadership - Silver Award - Bacot House Council,

Extra-Curricular Arts - Bronze Award – Grease, 4Cs Award

 

Riley Harrison -Extra-Curricular Sports - Gold Award - Touch, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Turbo Touch, Extra-Curricular Sports - Silver Award - Rugby

 

Nathan Halliday - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Rugby

 

Alice Heywood - Service and Leadership - Bronze Award - Bacot House Council, 

4Cs Award

 

Sean Huang - Service and Leadership - Bronze Award - Music

 

Joanna Kim - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

 

Julie Kim - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease,

Service and Leadership - Silver Award - Arts Council

 

Jake Kirby - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Hockey

 

Roma Kumar - 4Cs Award, Service and Leadership - Bronze Award - Library, Service and Leadership - Gold Award - Bacot House Council, Service and Leadership - Silver Award - Z Club, Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup, Extra-Curricular - Silver Award - LEO Club

 

Elise Jacobs - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease, Extra-Curricular Arts - Gold Award - Dance, Extra-Curricular Arts - Gold Award – Dance

 

Teodora Jotanovic - Extra-Curricular - Silver Award - Cultural Council

 

Logan Kennedy - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Hockey

 

Layla Lausberg - 4Cs Award

 

Zoe Parnell Leighton - Extra-Curricular - Silver Award - LEO Club

 

Ellie Maher - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Girls Cricket

 

Sarah Marias - Service and Leadership - Gold Award - Library

 

Kave Marsters - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Volleyball

 

Ngapuretu Marsters - Extra-Curricular - Silver Award - Girls Senior Volleyball

 

Sarina Masaga - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Girls Sevens, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Turbo Touch, Extra-Curricular Sports - Silver Award – Netball

 

Kirsty Mayhill - Service and Leadership - Gold Award - Drama,

Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Grace McCabe -  Service and Leadership - Silver Award - Hospitality,

Extra-Curricular - Silver Award - LEO Club

 

Eben McCamish - Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup

 

Lilly McCann - Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup

 

Jodi Middleton -  4Cs Award

 

Jade Morris - Service and Leadership - Silver Award - Hospitality

 

Brooklyn Murray - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Netball

 

Shiana Naidu - Service and Leadership - Bronze Award - Bacot House Council

 

Dashan Olive -  Extra-Curricular Arts - Silver Award - Po Fiafia

 

Cruiz Overend - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Rugby,

Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Turbo Touch

Damini Parhar - Service and Leadership - Bronze Award - Bacot House Council

Sithumini Pathirana - Service and Leadership - Bronze Award - Library

Zoe Parnell - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Aerobics,

Service and Leadership - Silver Award - Bacot House Council

Katie Rose Pemberton - 4Cs Award, Service and Leadership - Silver Award - Music, Service and Leadership - Silver Award - Pastoral Council, Service and Leadership - Gold Award - Bacot House Council, Extra-Curricular - Silver Award - LEO Club, Service and Leadership - Silver Award - Z Club

 

Amber Petterson - Service and Leadership - Silver Award - Bacot House Council, Service and Leadership - Silver Award - Pastoral Council

 

Mariel Ponio - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support,

Extra-Curricular - Silver Award - LEO Club  

 

Isiah Quipte - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Special Olympics

 

Jus Ranzinger - Service and Leadership - Gold Award - Bacot House Council,

Service and Leadership - Bronze Award - Arts Council

Pika Ranzinger - Service and Leadership - Bronze Award - Bacot House Council

 

Elizabeth Reddy - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Dylan Roxburgh - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Rugby

 

Hannah Rushton - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Netball

 

Tanmay Sahota - Service and Leadership - Bronze Award - Bacot House Council

 

BJ Sakalia - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Po Fiafia, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Turbo Touch, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Volleyball Boy

 

Brooke Scully - Extra-Curricular Arts - Gold Award - Grease, Extra-Curricular Arts - Gold Award - Dance, Service and Leadership - Gold Award - Bacot House Council, Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Kendra Scully - Extra-Curricular Sports -Silver Award - Underwater Hockey, Service and Leadership - Silver Award - Bacot House Council

 

Charlie Seam - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

 

Grace Shelley - Extra-Curricular Arts - Gold Award - Dance, Service and Leadership - Gold Award - Bacot House Council, Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Ashlee Simon - Extra-Curricular - Silver Award - Debating, Service and Leadership - Bronze Award - Pastoral Council

 

Emily Smillie - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Rowing

 

Julia Smith - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support, Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council

 

Nic Snyman - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Rugby, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - 1st XI Boys Cricket

 

Xander Snyman - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Premier Basketball

 

Ami Sobue - Service and Leadership - Gold Award - Hospitality

 

Gus Taliavao - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Rugby, Extra-Curricular Sports - Silver Award - Turbo Touch, Extra-Curricular Sports - Silver Award - Volleyball Boys

 

Harsheen Taunk - Service and Leadership - Bronze Award - Peer Support, Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council

 

Rani Triveni - Service and Leadership - Bronze Award - Z Club, Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council, Service and Leadership - Silver Award - Bacot House Council

 

Linda Tuitu’u - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Elenoa Tuitu’u - Extra-Curricular Arts - Gold Award - Po Fiafia

 

Addison Tuineau - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Daan Tissink - Extra-Curricular Sports -Gold Award - Underwater Hockey

 

Crystal Verry - Extra-Curricular Arts - Gold Award - Grease, Service and Leadership - Bronze Award - Peer Support, Service and Leadership - Gold Award - Bacot House Council, Service and Leadership - Gold Award - Arts Council, Extra-Curricular - Gold Award - LEO Club

 

Cory Vincent - Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup

 

Amber Vodanovich - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease, Extra-Curricular Arts - Silver Award - When Sun & Moon Collide, Service and Leadership - Silver Award - Z Club

 

Devin Wallace - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Premier Basketball, Service and Leadership - Bronze Award - Peer Support

 

Robert Wallace - Service and Leadership - Bronze Award - Peer Support

 

Olivia Wallen - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Girls Hockey

 

Scarlet Weir - 4Cs Award, Extra-Curricular Arts - Silver Award - Grease, Service and Leadership - Bronze Award - Arts Council

 

Kenjiah Weir - 4Cs Award, Extra-Curricular Arts - Silver Award - Grease, Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

 

Laura Wesselling - Service and Leadership - Silver Award - Z Club, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Rowing, Service and Leadership - Silver Award - Bacot House Council

Nadine Wesseling - Service and Leadership - Bronze Award - Library, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Jayden Whittle - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Softball

 
BELL HOUSE AWARDS

Christian Arderne - Service and Leadership - Bronze Award - Music

 

Aanshi Bathija - Extra-Curricular - Bronze Award - Cultural Council

 

Hannah Benjamin - Service and Leadership - Bronze Award - Z Club,

Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council

 

Ruhani Bhatti -  4Cs Award

 

Emma Bingham - Extra-Curricular Arts - Gold Award - Grease, Service and Leadership - Gold Award - Year 13 Council Leader, Service and Leadership - Silver Award - Service Bell House, Extra-Curricular Sports - Gold Award - Underwater Hockey, Extra-Curricular - Gold Award - LEO Club

 

Kaitlyn Bingham - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Water polo

 

Briana Booth-Jones - 4Cs Award

 

Cheylarn Butler - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Touch

 

Declan Cahill - Service and Leadership - Bronze Award - Service Bell House

 

Amelia Carr - Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club,

Service and Leadership - Bronze Award - Service Bell House

 

Ethan Chadwick - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support,

Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Sophie Chadwick - Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club

 

Raina Chandra - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Hayden Corbett -Service and Leadership - Gold Award - Peer Support

 

Lisali De Silva - Service and Leadership - Bronze Award - Pastoral Council

 

Yenuli De Silva - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support,

Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council

 

Chante Du Plessis - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

 

Georgia Duck - 4Cs Award

 

Summer Ellis - 4Cs Award, Service and Leadership - Bronze Award - Service Bell House

 

Paris Fitzgibbon - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support,

Service and Leadership - Gold Award - Service Bell House,

Service and Leadership - Silver Award - Z Club

 

Joyful Fiu - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Bri Flexman - Service and Leadership - Gold Award - Service Bell House, Extra-Curricular - Gold Award - Envirogroup

 

Kahlen Flexman - 4Cs Award

 

Kylie Franckeiss -Service and Leadership - Bronze Award - ECE, Service and Leadership - Silver Award - Service Bell House

 

Daniel Glenie - Extra-Curricular Sports -Bronze Award - Underwater Hockey

 

Holly Groves - 4Cs Award, Service and Leadership - Gold Award - Pastoral Council Leader, Service and Leadership - Silver Award - Rainbow Alliance, Service and Leadership - Gold Award - Arts Council, Service and Leadership - Silver Award - Z Club

 

Sarah Gong - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Art Competition Photo

 

Lucy Harsant - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

 

Ryan Hayward - Service and Leadership - Bronze Award - Service Bell House

 

Joseph Hill - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Softball

 

Shalah-Maye Jackson - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Girls Sevens, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Neha Joshi - Service and Leadership - Bronze Award - Service Bell House

 

Milan Kennedy - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - 1st XI Boys Cricket

 

Neehal Kumar - Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club

 

Noordeep Kaur - 4Cs Award

 

Suchita Kumar - Service and Leadership - Bronze Award - Music

 

Henry Laing - Extra-Curricular Sports -Gold Award - Underwater Hockey, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Waterpolo

 

Aditi Lal - Service and Leadership - Bronze Award -Service Bell House

 

Billie Lawson - Service and Leadership - Bronze Award - Peer Support, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease, Extra-Curricular Arts - Gold Award - Dance

 

Addison Leat - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Touch

 

Chirsty Le - Service and Leadership - Bronze Award - Z Club, Extra-

Curricular - Bronze Award - Envirogroup, Extra-Curricular - Silver Award - LEO Club

 

Patrick Lee - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Judo, 4Cs Award

 

Myah Leilua - Service and Leadership - Silver Award - Service Bell House

 

Mathew Lowe - Extra-Curricular Sports -Gold Award - Underwater Hockey,

Service and Leadership - Bronze Award - Service Bell House

 

Mollie McHale - Extra-Curricular Sports -Silver Award - Underwater Hockey

Joyce Mei - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Art Competition

Pranczeska Mostoles - Service and Leadership - Gold Award - Hospitality, Service and Leadership - Gold Award - Hospitality

 

Willow Motuliki - Service and Leadership - Bronze Award - Service Bell House

 

Mollie McHale - Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

Stefan Meadows-Allan - Extra-Curricular Arts - Gold Award - Grease

Joyce Mei -Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

Jaden Naidoo - Service and Leadership - Bronze Award - Basketball, Service and Leadership - Silver Award - Service Bell House, Service and Leadership - Bronze Award - Coach Special Olympics Basketball, Extra-Curricular Sports - Gold Award - Volleyball Boys, Coach of Special Olympics Basketball

 

Arnav Narayan - Service and Leadership - Bronze Award - Peer Support

 

Hikaru Nishikawa - Service and Leadership - Bronze Award - Music

 

Jacob Nolan - Extra-Curricular Sports -Bronze Award - Underwater Hockey

 

Rachel Pan - Service and Leadership - Bronze Award - Z Club, Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup, Extra-Curricular - Silver Award - LEO Club

 

Sia Pallin-Simmonds - 4Cs Award

 

Mikaera Pairama - Service and Leadership - Gold Award - Service Bell House

 

Angel Penaia - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia, Extra-Curricular - Bronze Award - Girls Senior Volleyball

 

Alex Penney - 4Cs Award

 

Trenn Piho - Service and Leadership - Bronze Award - Service Bell House

 

Tamara Sio - Service and Leadership - Bronze Award - Service Bell House

 

Chloe Pratt - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

Isabella Rose - Service and Leadership - Silver Award - Rainbow Alliance

 

Rohan September - Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup

 

Chloe Ruffles - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Girls Hockey

 

Japnam Siddhu - Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club

 

Rajwant Sidhu - Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club

 

Tamara Sio - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Po Fiafia

 

Kathryn Slipper - 4Cs Award

 

Stephanie Smith - Service and Leadership - Gold Award - Peer Support

 

Carolyn Sio - Extra-Curricular Sports - Bronze Award -Netball

Ian Tauaika - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Boxing

Mini Tavan - Service and Leadership - Bronze Award - Service Bell House

 

Alexis Taylor - Service and Leadership - Silver Award - Z Club

Morgan Taylor - Service and Leadership - Gold Award - Peer Support, Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease, Extra-Curricular Arts - Gold Award - Dance

 

Sarah Thomas - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

 

Zane Thompson - Extra-Curricular Sports - Silver Award - 1st XI Boys Cricket

 

Jaelin Tulikaki - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Netball, Extra-Curricular Sports - Gold Award - Girls Sevens

 

Malachi Vaifale - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Special Olympics

 

Moana Vaingalo - 4Cs Award, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Caitlin Vessey - Extra-Curricular Sports -Gold Award - Underwater Hockey

 

Amber Vodanovich - Service and Leadership - Gold Award - Rainbow Alliance

 

Matthew Wessels - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - 1st XI Boys Cricket

 

Neena Woolaston - Extra-Curricular Silver - Silver Award - Cricket

 

Reuben Woollaston - Extra-Curricular Arts - Gold Award - Grease, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Judo

 
INGHAM HOUSE AWARDS

Jorja Antunes - Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council, Service and Leadership - Bronze Award - Pastoral Council

 

Alif Akmaloni - Extra-Curricular - Gold Award - Envirogroup

 

Khalisa Akmaloni - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Bryn Allen - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Jorja Antunes - Service and Leadership - Gold Award - Peer Support, Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Bryn Allen - Service and Leadership - Silver Award - Library

 

Jess Batey - Service and Leadership - Bronze Award - Ingham House Council, Extra-Curricular - Bronze Award - Cultural Council

 

Caitlin Beal - Service and Leadership - Gold Award - Peer Support, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Dance, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Dance

 

Liam Beintken - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House,

4Cs Award

 

Marco Beresford - Service and Leadership - Gold Award - Peer Support, Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council, Service and Leadership - Gold Award - Ingham House Council

 

Mia Beresford - Service and Leadership - Bronze Award - Ingham House Council,

Extra-Curricular - Bronze Award - Cultural Council

 

Caine Bethune - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Premier Basketball,

Extra-Curricular Sports - Bronze Award - 1st XI Boys Cricket,

Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Danni Blackwell - Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Emily Burge - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Costume Design, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Costume Design, Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Lydia Burge - Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Jessica Burr - Service and Leadership - Silver Award - Ingham House Council

 

Alexander Buys - Service and Leadership - Bronze Award - Music

Austin Carew - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Rugby,

Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Nicole Carruthers - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

                                  

Miriama Cava - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Po Fiafia,

Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Waisea Cava - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Lorisha Chandra - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Debating,

Service and Leadership - Gold Award - Ingham House Council,

Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Anannya Chaudhry - Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club,

Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup,

Service and Leadership - Silver Award - Ingham House Council

 

Aileen Chen - 4Cs Award

 

Chloe Chong - Service and Leadership - Bronze Award - Music

 

Hayley Cooper - Extra-Curricular Silver - Silver Award - Cricket,

Extra-Curricular Sports -Bronze Award - Rowing,

Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Zhara Croft - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball,

Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Riley Couillault - Service and Leadership - Silver Award - Ingham House Council

 

Rafe Couillault - 4Cs Award, Service and Leadership - Gold Award - Ingham House Council, Extra-Curricular Sports - Gold Award - Athletics

 

Solomon Davison - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Ethan Doidge - Extra-Curricular Sports -Bronze Award - Underwater Hockey

Kristian Dryden - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Grease, Service and Leadership - Bronze Award - Arts Council, Extra-Curricular Arts - Silver Award - When Sun & Moon Collide, Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Liv Earons - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Elizabeth Ewels - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Po Fiafia

 

Katherine Fausett - Service and Leadership - Gold Award - Peer Support,

Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council, Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Marina Fenn - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Cricket

 

Reina Fukazawa - 4Cs Award, Service and Leadership - Silver Award - Ingham House Council

 

Marissa Galloway - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Underwater Hockey

 

Rhyan Galloway - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Underwater Hockey, Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Kieran Gawn - Extra-Curricular - Silver Award - Envirogroup, Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Lucy Gibson - Service and Leadership - Silver Award - Z Club, Extra-Curricular - Silver Award – Envirogroup, Service and Leadership - Silver Award - Ingham House Council

 

Cassidy Goodwin-Meleisea - Extra-Curricular Sports - Bronze Award – Softball

Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House,

                                

Luseane Halalilo - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Po Fiafia

 

Olivia Handley - Service and Leadership - Bronze Award - Ingham House Council,

4Cs Award

 

Jemma Harmse - Service and Leadership - Bronze Award - Ingham House Council

 

Matthew Harrison - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Kaleb Hati-Ross - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Hockey

 

Matthew Hayward - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Hockey,

Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Ja’deane Higgs - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Hare Hemopo - Service and Leadership - Silver Award - Ingham House Council,

Service and Leadership - Silver Award - Pastoral Council

 

Max Hill - 4Cs Award, Service and Leadership - Silver Award - Music,

Extra-Curricular Arts - Silver Award - Grease,

Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Zoe Hill - Service and Leadership - Silver Award - Library,

Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Kaylee Holst - Service and Leadership - Gold Award - Ingham House Council, Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council

 

Matthew Hooper - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Blake Ingram - 4Cs Award, Service and Leadership - Silver Award - Ingham House Council, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Underwater Hockey, Extra-Curricular - Silver Award - Envirogroup

 

Anu Inmathong - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Alysha Jeffs - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Underwater Hockey

 

Monica John - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Bhavneet Kaur - Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club

 

Kristel Kelly - Extra-Curricular - Bronze Award - Cultural Council,

Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Caitlin Kimpton - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Demetrius Kilisimasi - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Po Fiafia,

Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Muhammad Khurram - Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup,

Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club

 

Mya Leilua - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support,

Service and Leadership - Silver Award - Pastoral Council

 

Steven Lightfoot - Service and Leadership - Bronze Award - Library

 

Carys Limm - Service and Leadership - Silver Award - Arts Council

 

Winter Lin - Service and Leadership - Bronze Award - Arts Council, Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club

 

Madeleine Logan-Norager - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support, Service and Leadership - Silver Award - Z Club

                                

Briana McIntosh - Extra-Curricular Sports -Silver Award - Underwater Hockey

 

Trent MacCallum - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Hockey,

Service and Leadership - Silver Award - Ingham House Council

 

Jayden MacCauley - Extra-Curricular - Bronze Award - Cultural Council

Brooke Maiava - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

Paige Makiri - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Girls Sevens

 

Brendan Malot - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

Indianah Manaia - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Bella Manuofetoa - Service and Leadership - Bronze Award - Peer Support

 

Romana-Jasmine Toki Mautairi - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Shyla Mishra - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Evelyn Morrison - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Girls Hockey

 

Aiden Murray - 4Cs Award

 

Brooklyn Murray - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Touch

 

Bahar Nazary - Service and Leadership - Bronze Award - Library

Laiken Neaves - Service and Leadership - Bronze Award - Ingham House Council

 

Maryam Noori - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Lucy O’Hanlon - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House, Service and Leadership - Bronze Award - Pastoral Council

 

Alexander Oulds - Service and Leadership - Gold Award - Anime Club

 

Krish Patel - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Debating, Service and Leadership - Gold Award - Ingham House Council, Extra-Curricular - Gold Award - Envirogroup, Service and Leadership - Gold Award - Service Ingham House

 

Edyn Paul - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Girls Sevens

 

Mikaera Pairama - Extra-Curricular - Gold Award - Cultural Council, Service and Leadership - Silver Award - Service Ingham House

 

Althea Pedro - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Trenn Piho - 4Cs Award, Bronze Award Service Peer Support, Extra-Curricular Sports - Silver Award - Judo, Service and Leadership - Silver Award - Service Ingham House

 

Finlay Pilkington - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Luca Preisig - Service and Leadership - Bronze Award - Arts Council, Extra-Curricular Sports -Bronze Award - Underwater Hockey

 

Monique Presig - 4Cs Award, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease, Service and Leadership - Silver Award - Arts Council

 

Alyssa Ready - Service and Leadership - Silver Award - Ingham House Council

 

Storm Raftstrand-Subitzky - Service and Leadership - Bronze Award -Service Ingham House

 

Jeandre Reynders - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Hockey

 

Olly Ritchie - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Declan Russell - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Erika Sawyer - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support, Extra-Curricular - Bronze Award - Cultural Council, Service and Leadership - Silver Award - Service Ingham House

 

Jack Schlooz - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Ryan Scott - 4Cs Award, Service and Leadership - Silver Award - Service Ingham House, Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Ronit Sethi - Service and Leadership - Gold Award - Peer Support, Service and Leadership - Silver Award - Ingham House Council

 

Avah Sila - 4Cs Award, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Athletics, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball, Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Tommy Sisavath - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Tahlia Shaw - Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Ashleigh Solomann -  Service and Leadership - Silver Award - Peer Support,

Extra-Curricular Sports - Gold Award - Aerobics, Service and Leadership - Silver Award - Service Ingham House

 

Charlie Thompson - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Makoia Thompson - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Kellan Talbot - Service and Leadership - Bronze Award - Performing Arts, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Moses Tofaeono - Extra-Curricular Arts - Gold Award - Po Fiafia,

Extra-Curricular - Bronze Award - Cultural Council, Service and Leadership -

Bronze Award - Service Ingham House

Jaydah Tonga - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Katalina Tongia - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Lina Tongia - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Maealiuaki Tu’ipulotu - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

                                

Haiasini Tuiono - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Po Fiafia

 

Maealiuaki Tuipulotu - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Hendrix Tusa - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia,

Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Libby Underwood -  Service and Leadership - Silver Award - Ingham House Council,

4Cs Award

 

Daphne Vaingalo - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

                                

Jordan Vaioleti - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Indiana Vidal - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

James Vierboom - Service and Leadership - Bronze Award - Service Ingham House

 

Sophie White - Service and Leadership - Bronze Award - Ingham House Council

 

Anya Worthington - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Girls Hockey

 
IRVINE HOUSE AWARDS

Lily Ah Chong - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Jorgia Beattie - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Jessica Bell - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Underwater Hockey

 

Kate Berriman - Service and Leadership - Silver Award - Irvine House Council

 

Henry Calvert - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Hockey

 

Seren Chadwick - Service and Leadership - Bronze Award - Irvine House Council

 

Hayley Christie - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Paul Cornea - Service and Leadership - Bronze Award - Irvine House Council

 

Kendra Cornell - Service and Leadership - Gold Award - Library

 

Unuhia Crosby Te-Whare - Service and Leadership - Bronze Award - Irvine House Council, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Juliet Curwood - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease,

Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Underwater Hockey

 

Kelle Dawson - Extra-Curricular Arts - Gold Award - Grease, Service and Leadership - Bronze Award - Hospitality, Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

 

Cora Delahunty - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Art Competition Photography

 

Kelle Dawson - Service and Leadership - Bronze Award - Hospitality

Alexia Delport - 4Cs Award, Service and Leadership - Bronze Award - Irvine House Council, Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club

 

Naomi Dickason - 4Cs Award, Service and Leadership - Silver Award - Peer Support, Service and Leadership - Gold Award - Irvine House Council

 

Elijah Elia - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Volleyball Boys,

Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Turbo Touch

 

Salevao Elia-Tomui - Extra-Curricular – Bronze Award - Girls Senior Volleyball

Matthew Ellis - 4Cs Award, Extra-Curricular Sports - Silver Award - Water polo

 

Shianne Fenn - Service and Leadership - Bronze Award - Peer Support

 

Jenna Feldtman - Service and Leadership - Gold Award - Drama, Extra-Curricular Arts - Silver Award - Grease, Service and Leadership - Bronze Award - Peer Support

 

Aiden Flavell-Ryder - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Softball

 

Manase Foketi - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Ether Gray-Lefale - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Rugby

 

Milo Golledge - 4Cs Award, Service and Leadership - Silver Award - Music

 

Caitlin Grove - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Special Olympics

 

Isabella Hahn - Extra-Curricular Sports -Silver Award - Underwater Hockey

 

Alex Hardaker - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease,

Service and Leadership - Bronze Award - Irvine House Council

 

Emma Hardaker - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Dance, Service and Leadership - Silver Award - Peer Support, Service and Leadership - Silver Award - Irvine House Council

 

Meilin He - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support, Service and Leadership - Bronze Award - Irvine House Council

 

Ethan Hill - Service and Leadership - Gold Award - Irvine House Council

 

Siying Huang - Service and Leadership - Gold Award - Library, Service and Leadership - Gold Award - Music, Extra-Curricular Arts - Gold Award - Grease, Service and Leadership - Gold Award - Peer Support, Service and Leadership - Gold Award - Irvine House Council, Extra-Curricular - Gold Award - LEO Club

 

Tmax Jones - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Josua Kacirogoci - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Touch, Extra-Curricular Sports - Silver Award - Turbo Touch, Extra-Curricular Sports - Silver Award - Volleyball Boys

 

Jacqueline Kaiafa  - Extra-Curricular – Bronze Award - Girls Senior Volleyball

 

Greah Kainamu - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Sukhleen Kaur - Service and Leadership - Gold Award - Library, Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council, Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club, Service and Leadership - Silver Award - Irvine House Council

 

Paige Kendon - Service and Leadership - Gold Award - Drama, Extra-Curricular Sports -Silver Award - Underwater Hockey

 

Tiana King - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Girls Hockey,

Service and Leadership - Gold Award - Girls Hockey Captain

 

Naomi Kinsey - 4Cs Award, Service and Leadership - Silver Award - Irvine House Council

 

Jack Kramer - Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Arnav Krishnan - Service and Leadership - Gold Award - Irvine House Council, Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup

 

Sierra Lau’ese - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Jeromia Lin - Service and Leadership - Bronze Award - Library, Extra-Curricular - Silver Award - Cultural Council, Extra-Curricular - Silver Award - Envirogroup

 

Annabel Mason - Service and Leadership - Bronze Award - Music

 

Melayna Mason - Service and Leadership - Gold Award - Peer Support

 

Daniel Masson - Extra Curricular Sports - Silver Award - Hockey

 

Liam McCormick - Service and Leadership - Silver Award - Music

 

Zachary McIvor - 4Cs Award

 

Jayden McKenzie - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Motocross

 

Larsen Michael - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Turbo Touch

 

Marley Mihalek - Service and Leadership - Bronze Award - ECE

 

Alison Morrison - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Touch,

Service and Leadership - Bronze Award - Hospitality

 

Mark Moselen - Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council, Extra-Curricular Arts - Gold Award - Grease, 4Cs Award

 

Ashley Nam - Service and Leadership - Bronze Award - Library, Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Samuel Osborne - Extra-Curricular Sports -Bronze Award - Rowing

 

Zhane Otene - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Netball

 

Chloe Overend - 4Cs Award, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Turbo Touch

 

Vrunda Patel - Extra-Curricular - Bronze Award - Cultural Council

 

Robert Qalowasa - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Rugby, Extra-Curricular Sports - Silver Award - Turbo Touch, Extra-Curricular Sports - Silver Award - Volleyball Boys

 

Olivia Ropati - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Netball

 

Ashley Ruffles - Service and Leadership - Bronze Award - Irvine House Council

 

Sophia Pemberton - Service and Leadership - Bronze Award - Irvine House Council,

4Cs Award

 

Ffion Penney - 4Cs Award, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Touch, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Jasmin Pereira - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Jessica Peterson - Service and Leadership - Gold Award - Peer Support, Service and Leadership - Gold Award - Irvine House Council

 

Kirsten Samuels - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support, Service and Leadership - Bronze Award - Z Club, Service and Leadership - Silver Award - Irvine House Council

Asher Saunders - Service and Leadership - Gold Award - Irvine House Council

 

Levi Saunders - Service and Leadership - Bronze Award - Irvine House Council

 

Destiney Saviinea - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia,

Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Shyla Simeki - Extra-Curricular Arts - Gold Award - Po Fiafia

Carlos Stitt - Service and Leadership - Bronze Award - Irvine House Council

Hana Sotutu - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball,

Extra-Curricular Sports - Gold Award - Girls Sevens

Junior Tanuvasa - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

Brooke Therond - 4Cs Award, Service and Leadership - Gold Award - Irvine House Council

Luisa Togotogorua - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Turbo Touch

Lili Tokaduadua - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Netball, Extra-Curricular - Bronze Award - Girls Senior Volleyball, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Girls Sevens

Faith Elia Tomui - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

Salevao-Elia Tomui - Extra-Curricular Arts - Gold Award - Po Fiafia

Mckenzie Tucker - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

Aleksandra Tunufai - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Netball, Extra-Curricular Sports - Gold Award - Girls Sevens

Shay Van Zyl - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Girls Sevens, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Girls Hockey Officiating

Elizabeth Vierboom - Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club

Caleb Vo - Service and Leadership - Bronze Award - Irvine House Council

Aiden Ward - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Water polo

Zachary Wight - 4Cs Award, Service and Leadership - Silver Award - Irvine House Council

Jasmine Wongwattana - Service and Leadership - Gold Award - Library

Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club, Service and Leadership - Silver Award - Irvine House Council

Faith Wood - Service and Leadership - Silver Award - Irvine House Council

Vaelei Young - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Girls Hockey Officiating

Yuxin Zhao - Service and Leadership - Silver Award - Library

 
 
MacDONALD HOUSE AWARDS

Charlotte Abbott - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Dance, Service and Leadership - Bronze Award - MacDonald House Council, Extra-Curricular Sports - Gold Award - Aerobics, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Dance

 

Caitlin Adams - Service and Leadership - Bronze Award - ECE, Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

 

Apurva Anand - Service and Leadership - Gold Award - Music, Service and Leadership - Gold Award - Z Club, Extra-Curricular - Silver Award - Envirogroup, Extra-Curricular Arts - Gold Award - Grease, Service and Leadership - Gold Award - MacDonald House Council

 

Leila Alsabak - 4Cs Award, Service and Leadership - Gold Award - Z Club, Extra-Curricular - Gold Award - Envirogroup, Service and Leadership - Gold Award - Peer Support, Service and Leadership - Gold Award - MacDonald House Council

 

Phoebe Ata - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Girls Hockey Officiating, Extra-Curricular Sports -Silver Award - Underwater Hockey, Extra-Curricular Sports - Silver Award - Girls Hockey

 

Kelsey Atwill - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Dance, Service and Leadership - Gold Award - Peer Support, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Dance, Extra-Curricular Arts - Silver Award - Debating

 

Olivia Atwill - 4Cs Award

 

Maddie Averisv - 4Cs Award, Service and Leadership - Bronze Award - Pastoral Council

 

Georgia Barnett - Service and Leadership - Gold Award - Peer Support, Service and Leadership - Silver Award - MacDonald House Council, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Milly Belcher - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Cricket

 

Hayley Brown - 4Cs Award, Service and Leadership - Silver Award - MacDonald House Council

 

Cage Chen - Extra-Curricular - Bronze Award - Cultural Council

 

Zhong Ying Chen - Service and Leadership - Bronze Award - Library

 

Cooper Crawford - Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup

 

Jude Clayton - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Art Competition Uxbridge

 

Rebecca Cribb - Service and Leadership - Silver Award - MacDonald House Council

 

Liam Dagnall -  Service and Leadership - Bronze Award - MacDonald House Council,

4Cs Award, 

 

Bianca Day - Service and Leadership - Gold Award - Drama,

Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - When Sun & Moon Collide

 

Harleen Dhillon - Extra-Curricular - Bronze Award - Cultural Council,

Service and Leadership - Bronze Award - Pastoral Council

 

Josiah Dixon - Service and Leadership - Silver Award - Music

 

Connor Dower - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Rowing

 

Frank Fale - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Po Fiafia

 

Tina Fale - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Mya Figgins - Extra-Curricular - Silver Award – Debating

 

Celestina Filimoehala - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Nicholas Francis - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Special Olympics

 

Boston Franklyn - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Rugby,

Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Turbo Touch,

Extra-Curricular Sports - Gold Award - Touch

 

Chloe Gan - Service and Leadership - Silver Award - Music,

Service and Leadership - Bronze Award - Arts Council

 

Charlie Gordon - Extra-Curricular Sports - Gold Award – Hockey

 

Brooke Hamilton - Service and Leadership - Gold Award - Peer Support,

Service and Leadership - Gold Award - MacDonald House Council,

Extra-Curricular Sports - Silver Award - Netball

 

Kara Henderson - Extra-Curricular - Silver Award - Envirogroup,

Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Violet Heinemann - Extra-Curricular - Silver Award - Debating,

Service and Leadership - Gold Award - MacDonald House Council

 

Ben Hoddle - Extra-Curricular Sports - Silver Award – Rugby

 

Keeva James - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Girls Hockey Officiating

 

Brayden Jenks - Extra Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Akshay Jerampatel - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Hockey

 

Andrew Kennedy - Extra Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Talia Kennedy - Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup

 

Minka Klopper - 4Cs Award, Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Abby Lockhart - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Girls Sevens

 

Sehandu Maharage - Service and Leadership - Bronze Award - MacDonald House Council, Extra-Curricular - Silver Award - Debating

 

Ellie Maher - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Cricket

 

Kesti Mayfas - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

Keisha Marsh - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Turbo Touch

 

Lucas Marsh - Service and Leadership - Gold Award - Hospitality

 

Ashlyn McDowel - Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup

 

Briana McIntosh - Extra-Curricular Sports -Silver Award - Underwater Hockey

 

Jaiden McLindon - 4Cs Award

 

Brenna McLoughlan - Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Daniel Meher - Service and Leadership - Bronze Award - Performing Arts

 

Isabella Mika - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Mose Milo - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Turbo Touch

 

Hannah Milo - 4Cs Award, Extra-Curricular Arts - Gold Award - Music, Service and Leadership - Gold Award - Z Club, Extra-Curricular Arts - Gold Award - Grease, Extra-Curricular Arts - Gold Award - Dance

 

Hope Milo - Service and Leadership - Silver Award - Music, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease, Service and Leadership - Silver Award - Z Club, Service and Leadership - Bronze Award - Arts Council

 

Mose Milo - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Volleyball Boys

 

Imogen Mitchell - Service and Leadership - Bronze Award - MacDonald House Council

Lily Moore - Service and Leadership - Gold Award - Drama, Service and Leadership - Gold Award - Z Club, Extra-Curricular Arts - Gold Award - Grease, Service and Leadership - Gold Award - Arts Council

 

Brian Mosheim - Service and Leadership - Bronze Award - MacDonald House Council

 

Darcy Murphy - Extra Curricular Arts - Bronze Award - Costume Design,

Service and Leadership - Bronze Award - Z Club, Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club, Service and Leadership - Bronze Award - Arts Council

 

Kishalya Naidoo - Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council

 

Holly Nelson - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Rowing,

Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Freya Newbould - Extra Curricular Arts - Bronze Award - Costume Design,

Extra-Curricular Sports - Silver Award - Girls Rugby Officiating, Extra-Curricular

Sports - Silver Award - Girls Rugby, Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club, Service and Leadership - Bronze Award - Arts Council

 

Sebastian Ngai - Service and Leadership - Bronze Award - Music

 

Raymond Nu'uola - 4Cs Award, Extra-Curricular Arts - Silver Award - Po Fiafia

 

Gurjas Oshan - Service and Leadership - Silver Award - MacDonald House Council

 

Zoe Owen - Service and Leadership - Silver Award - MacDonald House Council,

Service and Leadership - Bronze Award - Pastoral Council, Service and Leadership - Bronze Award - Z Club

 

Mikaera Pairama - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Art Competition Painting

 

Simran Parmar - Extra-Curricular - Bronze Award - Music

 

Alana Pereto - Extra Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Jason Pham - Service and Leadership - Gold Award - Hospitality

 

Nikau Powley - Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup

 

Brooke Prattley - Extra-Curricular Silver - Silver Award - Cricket,

Service and Leadership - Silver Award - Year 13 Council

 

Tim Schoeman - Extra-Curricular - Silver Award - Envirogroup,

Extra-Curricular Arts - Silver Award - Debating

 

Gurveer Singh Saini - Service and Leadership - Bronze Award -

MacDonald House Council

 

Manveer Singh Saini - Service and Leadership - Gold Award -

MacDonald House Council

 

Tejas Samant - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

 

Zahara Samson-Tuinukuafe - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Noah San Jose - Extra Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Jaime Skilton - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Rowing

 

Abbie Smillie - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Rowing

 

Ujiara Sood - Service and Leadership - Bronze Award - MacDonald House Council

 

Hamish Scott - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

 

Emily Speed - Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club

 

Jack Styles - Service and Leadership - Silver Award - Music,

Service and Leadership - Gold Award - MacDonald House Council

 

Finn O'Sullivan - 4Cs Award, Extra-Curricular - Bronze Award - Music

 

Emily Speed - Service and Leadership - Gold Award - Peer Support

 

Renee Tabunot - 4Cs Award, Service and Leadership - Gold Award - Peer Support

 

Luisa Togotogorua - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Girls Sevens

 

Rima Tupou - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Zaara Umrigar - Extra-Curricular - Bronze Award - Cultural Council

 

Kaitlyn Wade - Extra-Curricular Sports - Silver Award -Netball,

Extra-Curricular - Bronze Award - Girls Senior Volleyball

 

Jade Wakeling - Service and Leadership - Bronze Award - ECE

 

Gabriel Walker - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Amelia Walmsley - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Netball

 

Eseta Waqaira - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball, Extra-Curricular - Silver Award - Girls Senior Volleyball

 

Ella Worthington - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Girls Hockey Officiating

 

Sophie Zaadstra - 4Cs Award, Service and Leadership - Silver Award - Z Club, Service and Leadership - Gold Award - MacDonald House Council

MINERVA HOUSE AWARDS

Surya Anand - 4Cs Award

 

Zahara Adams - Service and Leadership - Bronze Award - Z Club, Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council

 

Yoshini Anantharangan - Service and Leadership - Bronze Award - Minerva House Council, Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup

 

Riya Bains - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support, Extra-Curricular - Gold Award - Cultural Council, Service and Leadership - Bronze Award - Z Club, Service and Leadership - Bronze Award - Minerva House Council

 

Jacques Basson - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - 1st XI Boys Cricket

 

Marolene Basson - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Girls Hockey

 

Tyrese Bazier - Service and Leadership - Bronze Award - Hospitality,

Extra-Curricular Sports - Gold Award - Special Olympics

 

Kyan Brown - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Rowing

 

Talullah Brown - Extra-Curricular Sports -Gold Award - Underwater Hockey,

Extra-Curricular - Silver Award - Envirogroup

 

Daniela Puga Cerda - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

 

Cameron Clarke - 4Cs Award

 

Mitchell Carr - Service and Leadership - Bronze Award - Minerva House Council

 

Kendra Cornell - Service and Leadership - Gold Award - Library

 

Stephanie Cary - Service and Leadership - Gold Award - Library

 

Lilly Greig - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Nathan Cox - 4Cs Award, Service and Leadership -

Bronze Award - Minerva House Council

 

Sam Dawson - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Thomas Donnell - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

 

Martha Fenn - Service and Leadership - Bronze Award - Minerva House Council

 

Mercy Fatuvalu - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Po Fiafia

 

Posia Fatuvalu - Extra-Curricular Arts - Gold Award - Po Fiafia

 

Meagan Fowler - Service and Leadership - Gold Award - Library, Service and Leadership - Gold Award - Pastoral Council Leader, Extra-Curricular Arts - Gold Award - Grease, Extra-Curricular Sports - Silver Award - Judo

 

Ryan Fowler - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Music

 

Sophia Garofalakis - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Dance, Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Dance

 

Danielle Gomez - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Music

 

Samantha Gomez - 4Cs Award, Extra-Curricular Arts - Silver Award - Music, Extra-Curricular Arts - Silver Award - Grease, Service and Leadership - Silver Award - Minerva House Council

 

Jasnor Kaur Grewal - Service and Leadership - Bronze Award - Minerva House Council

 

Pia Groenewegen - Service and Leadership - Bronze Award - Minerva House Council

 

Branden Hall - Service and Leadership - Bronze Award - Minerva House Council

 

Ben Hew - Extra-Curricular Sports -Bronze Award - Underwater Hockey

 

Sze Yu Huang - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Music

 

Conrad Hynes - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Judo

 

Maude Hugues - 4Cs Award

 

Grayce Israel - Service and Leadership - Bronze Award - Z Club,

Service and Leadership - Gold Award - Year 13 Council Leader

 

Jonty Israel - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Hockey

 

Keeva James - Service and Leadership - Bronze Award - Minerva House Council

 

Maui Jones - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Premier Basketball

 

Kalos Robinson-Frani - 4Cs Award

 

Payton Kingi - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Touch

 

Ava Kinnon - Service and Leadership - Bronze Award - Minerva House Council

 

Sheemal Kumar - Service and Leadership - Bronze Award - Minerva House Council

 

Emily Lamour - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Music

 

Jaime Leckner - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Touch

 

Calantha Lei - Service and Leadership - Silver Award - Library,

Extra-Curricular - Silver Award - Cultural Council

 

Luna Liu - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Music

 

Lucy Lonie - 4Cs Award, Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup,

Service and Leadership - Silver Award - Minerva House Council

 

Max Louw - 4Cs Award

 

Daniel Maher - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Luke Marshall - Extra-Curricular Sports -Bronze Award - Underwater Hockey

 

Nathan Marshall - Extra-Curricular Sports -Gold Award - Underwater Hockey

 

Tori Middleton - 4Cs Award

 

Mackenzie Millen - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Athletics

 

Aakarsh Nair - Service and Leadership - Bronze Award - Minerva House Council,

Extra-Curricular - Bronze Award - Envirogroup

 

Dan Neilson - Extra-Curricular - Gold Award - Mountain Biking,

Extra-Curricular Sports - Gold Award - Volleyball Boys

 

Sirena Nguyen - Service and Leadership - Silver Award - Hospitality

 

Kristy Quang - Extra-Curricular Arts - Silver Award - When Sun & Moon Collide, Service and Leadership - Silver Award - Peer Support

 

Kylah Olliver - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Girls Sevens

 

Finn O’Sullivan - 4Cs Award, Service and Leadership - Bronze Award - Music,

Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Grease

 

Sophia Paton-Smith - Extra-Curricular - Bronze Award - LEO Club

 

Mya Ramsay - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Netball

 

Abbey Reynolds - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Netball

 

Kalos Robinson-Frani - Service and Leadership - Bronze Award - Minerva House Council

 

Justin Robiso - Service and Leadership - Silver Award - Hospitality

 

Amani Sila - Extra-Curricular Sports - Silver Award - Athletics, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Rugby

 

Tevita Sila - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Premier Basketball,

Extra-Curricular Arts - Gold Award - Grease

 

Simran Singh - Service and Leadership - Bronze Award - ECE, Service and Leadership - Bronze Award - Pastoral Council, Service and Leadership - Gold Award - Hospitality

 

Grace Stephens - Extra Curricular Arts - Gold Award - Grease,

Service and Leadership - Gold Award - Peer Support

 

Hazel Stratford - Service and Leadership - Gold Award - Minerva House Council,

Service and Leadership - Silver Award - Z Club, Extra-Curricular - Silver Award - Envirogroup

 

Marcus Stratford -  Service and Leadership - Bronze Award - Minerva House Council,

4Cs Award

 

Lahni Tafau - Extra-Curricular - Bronze Award - Cultural Council

 

Leighton Tanner - Service and Leadership - Silver Award - Peer Support,

Extra-Curricular - Silver Award - Envirogroup, Extra-Curricular - Silver Award - LEO Club, Service and Leadership - Gold Award - Minerva House Council

 

Chris Taupau - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Libby Thompson - 4Cs Award

 

Ziond’re Tomai - Extra-Curricular Arts - Bronze Award - Po Fiafia

 

Erica Tuimaseve - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Po Fiafia

 

Sam Vaea - 4Cs Award, Service and Leadership - Bronze Award - Year 13 Council

 

Antonia Wahlman - Service and Leadership - Bronze Award - Peer Support

 

Adian Walters - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Volleyball Boys

 

Leevy Wells - Extra-Curricular Sports - Gold Award - Touch, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Turbo Touch

 

Welham Lucy - Extra-Curricular Sports - Bronze Award - Rowing

 

Sasha Washington - Service and Leadership - Silver Award - Hospitality

 

Ben Wilson - Service and Leadership - Gold Award - Minerva House Council, Extra-Curricular Sports - Gold Award - Water polo, Extra-Curricular Arts - Silver Award - Music, Extra-Curricular Sports - Bronze Award - 1st XI Boys Cricket

 

Stevie Wood - 4Cs Award, Service and Leadership - Bronze Award - Peer Support

 

Connor Wood - Extra-Curricular Arts - Silver Award - Music